هر آنچه می‌خواهید درمورد ایران خاتون، بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی، زیبایی و بهداشتی بدانید اینجا است. 

ایران خاتون سالها است که در کنار مشتریان است و به آنها خدمت می‌کند. سالها پیش و به پشتوانه تیمی قوی از بهترین واردکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی کار خود را شروع کردیم. در ابتدا سعی داشتیم تا از انواع برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی استفاده کنیم و تنوع برند زیادی را برای مشتریان فراهم کنیم. اما با گذشت چند سال از فعالیت ایران خاتون، تنها برند برگزیده ما محصولات اوریفلیم (Oriflame) شد که یکی از نامدارترین برندها در این صنعت می باشد. این برند سوئدی جزو باکیفیت ترین محصولات بازار می باشد و بسیاری از مشتریان ما با توجه به تجربه استفاده از آن فقط از این برند استفاده می‌کنند.

هدف اصلی ما همیشه این بوده که اطلاعات جامعی را درمورد تمام محصولات در اختیار مشتریان عزیز بگذاریم تا بتوانند با توجه به نیاز خود بهترین محصول را خریداری کنند. در کنار این نکته مهم، بخش وبلاگ ایران خاتون هم به‌روز ترین اطلاعات عمومی درمورد سلامت و مراقبت از پوست، مو، آرایش و هر آنچه به زیبایی و سلامت مربوط است، در اختیار مخاطبین عزیز قرار می‌دهد. 

ایران خاتون امروز

امروز ایران خاتون به لطف زحمات شبانه‌روزی کارکنان و هیئت مدیره خود، بزرگترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی، زیبایی و بهداشتی با برند اصلی اوریفلیم (Oriflame) می باشد. در فروشگاه اینترنتی ایران خاتون همه بسترهای لازم را فراهم کرده‌ایم تا خریدی امن و آسان داشته باشید. با پشتیبانی و مشاوره رایگان جهت خرید بهتر و متناسب با نیازتان شما را راهنمایی می‌کنیم. با ضمانت برگشت وجه و تعویض یا عودت کالا، خیالتان را از هر جهت راحت کرده ایم. همچنین ایران خاتون به شما تضمین می‌دهد که در هر خرید محصولی اصل و با کیفیت را دریافت خواهید کرد و خبری از برندهای فیک و تقلبی نخواهد بود. 
در فروشگاه آرایشی و بهداشتی ایران خاتون تا حد امکان سعی کرده‌ ایم قیمت ها را بشکنیم تا خرید آسان شما همراه با لذت ارزان خریدن باشد. 
شعار اصلی ایران خاتون کیفیت، اصالت و خدمات عالی است. ما همیشه به مشتریان عزیز پایبند و متعهد هستیم