روتین مراقبت از مو برای انواع موها چیست؟

روتین مراقبت از مو چگونه است؟  چطور از موهایم مراقبت کنم؟ بهترین روش مراقبت از مو چیست؟ چطور موهای زیبایی داشته باشیم؟ چطور از موهایم مراقبت کنم؟ روتین مراقبت از مو چیست؟ اینها سوالات رایجی هستند که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده اند. در این مقاله قصد داریم که روتین مراقبت از مو را برای شما شرح دهیم. با ایران خاتون همراه باشید.

خیلی از افراد زمانی به فکر موهای خود می افتند که موخوره یا مشکلات دیگر در مو گرفتارشان می کند. شما هم از این دست افراد هستید؟ امیدواریم تصورتان از مراقبت از مو شستشو و ...

مراحل پاکسازی صورت با بخور و اسکراب

از مهم ترین مراحل آماده سازی پوست قبل از آماده سازی میکاپ پاکسازی پوست شماست. وقتی که قصد دارید چیز جدیدی را پوست انتقال بدهید ممکن است که سطح پوست شما به علت وجود سلول های مرده دارای ضخامتی باشد که از شکل گیری درست میکاپ روی صورت شما جلوگیری کند در نتیجه بهتر است که ایتدا پوست صورت را پاکسازی کنید تا نتیجه بسیار زیبا و رضایت بخش باشد. در این مقاله از ایران خاتون قصد داریم تا در رابطه پاکسازی صورت با استفاده از بخور و اسکراب توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

علت زیاد شدن جوش های صورت

در حقیقت جوش ها همان منافذ بازی هستند که به دلایل مختلف بسته می شوند. در بعضی از مواقع این تجمع آلودگی ها سطحی است و به شکل یک نقطه سیاه دیده می شوند. در موقعیت هایی دیگر این منافذ علاوه بر اینکه بسته می شوند،‌ ملتهب و قرمز نیز می شوند. البته حالت هایی نیز وجود دارد که این جوش ها عفونی نیز می شوند.

در این مقاله از ایران خاتون قصد داریم که توضیحات بیشتری در رابطه با جوش های صورت و روش های درمان آن ها ارائه کنیم.

روتین پوستی پوست چرب [قسمت دو]

در مقاله قبل در مورد روتین های پوستی و بیشتر روتین پوستی پوست های چرب صحبت کردیم. در این مقاله از ایران خاتون  قصد داریم تا ادامه چهار مرحله از روتین پوستی را بیان کنیم و همچنین در این باره توضیحات بیشتری به شما عزیزان ارائه کنیم با ما همراه باشید.